Hírek
2022. November 21. 13:53, hétfő |
Belföld
Forrás: Ügyészség
30 autóról vágta le a katalizátort
Több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.
Szombathelyi Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint a 2022. évben, Vas megyében levágta és ellopta 30 sértett autójának katalizátorát, két sértett gépkocsijának katalizátorát pedig el akarta lopni.
A megalapozott gyanú szerint a gyanúsított 2022 márciusától hét hónapon keresztül követte el a lopásokat Szombathelyen és a környező településeken. A bűncselekményekkel összesen több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.
A Szombathelyi Járási Ügyészség a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta az őrizetben lévő gyanúsított letartóztatásának elrendelését.
A Szombathelyi Járásbíróság nyomozási bírája – az ügyészi indítvánnyal egyezően – elrendelte a gyanúsított letartóztatását egy hónapra.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

