Hírek
2017. Június 07. 20:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Baltával követelte elmaradt munkabérét egy férfi Miskolcon
Kis híján megölte munkaadóját baltával egy 41 éves férfi Miskolcon, mert nem kapta meg járandóságát, ellene a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség emberölés bűntettének kísérlete miatt emelt vádat
- közölte a vádhatóság szerdán az MTI-vel. A tájékoztatás szerint a vádlottat évek óta foglalkoztatta segédmunkásként a vállalkozó, aki azonban megelégelte "trehány" munkavégzését, és közölte, hogy nem tart igényt tovább a munkájára.
A felháborodott férfi ezt követően lakásán felkereste munkaadóját és kezében egy fejszével, trágár szavak kíséretében követelte elmaradt munkabérét, majd rátámadt a baltával.
A vállalkozó súlyosan megsérült.
A vádlott előzetes letartóztatásban várja a tárgyalást - közölte az ügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé
2026. Március 02. 13:23, hétfő | Belföld
Április 10-ig meg kell érkeznie a pedagógusok extra juttatásának
Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy a kormány korábbi vállalásának megfelelően a pedagógusok márciusban egyszeri többletjuttatásban részesülnek.

