Hírek
2017. Július 21. 07:29, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Belefulladt a Balatonba egy férfi
Egy 50 éves pécsi férfi fulladt a Balatonba Balatonfenyves Csalogány strandjánál csütörtök délután - közölte Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel csütörtökön.
A férfi a szemtanúk beszámolója szerint vélhetően rosszul lett fürdőzés közben, alig 50 méterre a parttól, és elmerült. Kihúzták a partra, de a mentők már nem tudtak segíteni, mentőhelikopter is hiába érkezett a helyszínre.
A Fonyódi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az ügy körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

