Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2012. Január 30. 07:48, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu/MTI - Fotó: Reuters

Djokovics maradt a trónon

Djokovics maradt a trónon

A címvédő, a világranglistán éllovas és első helyen kiemelt szerb Novak Djokovic nyerte a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Miután a vasárnapi döntőben drámai csatában 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 7:5-re győzött a másodikon rangsorolt spanyol Rafael Nadal ellen Melbourne-ben.

Az összecsapás 5 óra 53 percig tartott, a 24 éves Djokovic sorozatban harmadik, pályafutását tekintve pedig ötödik Grand Slam-tornáján diadalmaskodott.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Sport

Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat

A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.

2025. December 06. 08:50, szombat | Sport

Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen

Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.