Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2016. Május 10. 07:50, kedd | Belföld
Forrás: mti

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében - közölte a police.hu kedden hajnalban.

A rendőrségi hírportál információja szerint a rendelkezésre álló adatok alapján hétfőn 17 óra 30 perc körül egy 58 éves férfi bajai otthonukban megölte 27 éves fiát. Az apa a tettét követően önként feladta magát a helyi rendőrkapitányságon.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben. A férfi kihallgatása jelenleg is tart - közölte a rendőrségi honlap.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére

Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak

Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.