Hírek

2014. Június 13. 08:33, péntek | Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár

Három dobogós helyezés a vidékbajnokságon

Nagy hagyományokkal rendelkezik a vidékbajnokság keretében lebonyolított „Ki a leggyorsabb, ki a legkitartóbb atléta?” elnevezésű atlétikai verseny, melyet idén is Zalaegerszegen rendeztek 2014. június 8-án

A Dombóvári VASE 9-12 éves középtávfutói, az elmúlt évekhez hasonlóan, ebben az évben is jól szerepeltek. Fazekas Gáspár tanítványai a rekkenő hőségben nagyon szépen, eredményesen futottak a 800 m-es távon.

Esküdt Luca a táv utolsó 100 m-én nagyot küzdött a nála egy fejjel nagyobb és egy évvel idősebb ellenfelével. Támadását többször visszaverve lett megérdemelten aranyérmes.