Hírek
2013. Október 16. 16:03, szerda |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
Hatvan év felettiek találkozója Kaposszekcsőn
Mintegy 250 hatvan év feletti kaposszekcsői lakos fogadta el Kaposszekcső Község Önkormányzatának meghívását és vett részt október 11-én a \"hatvan év felettiek\" találkozóján a kaposszekcsői sportcsarnokban.
A vendégeket Csapó Gyuláné polgármester asszony köszöntötte, majd bemutatta a meglepetés előadókat: a Sramlikings zenekart. A duó vidám dalokkal, közkedvelt melódiákkal szórakoztatta közönségét. Néhányukat még meg is énekeltették!
A műsor után a falu legidősebb lakóit virággal és itallal köszöntötte Csapó Gyuláné. Bőhm Péterné a hölgyeket, Máté Péter pedig az urakat képviselte. Mindketten túl vannak már 90. életévükön!
A délután finom vacsorával, jóízű beszélgetéssel zárult. Sokan voltak a résztvevők közül, akik régi munkatársaikkal, egykori iskolatársaikkal már nagyon régen nem találkoztak, így ez a délután is jó lehetőség volt a viszontlátás örömeit élvezni.
Reméljük, jövőre legalább ugyan ennyien részt vesznek az önkormányzat szervezte találkozón!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 22. 11:19, hétfő | Helyi
Három baleset is történt Dombóvár környékén az elmúlt hétvégén
Egy esetben könnyű sérülés, a többiben anyagi kár lett az ütközés vége.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi
,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”
Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől













