Hírek
2016. Október 17. 08:00, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mti
Két felnőtt és két gyermek sérült meg egy tűzben Szigethalmon
Két felnőtt és két gyermek szenvedett égési sérüléseket vasárnap éjjel Szigethalmon, amikor egy gázpalackból kiszivárgó gáz berobbant és tűz keletkezett - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta, egy Vosztok utcai, száz négyzetméteres családi ház konyhájában keletkezett a tűz, amely később átterjedt a nappalira is. A házban tartózkodó négy ember kimenekült, egy felnőtt súlyos, egy könnyű, a két gyermek pedig első- és másodfokú égési sérüléseket szenvedett. A mentők valamennyiüket kórházba szállították.
A helyszínre vonuló szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltók három vízsugárral rövid időn belül eloltották a lángokat, valamint kihoztak az épületből két darab gázpalackot, amelyeket hűtenek. Az épületet átszellőztették, most az utómunkálatokat végzik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

