Hírek
2016. Május 06. 07:58, péntek |
Belföld
Forrás: Lenger Varga Péter
Két halálos vonatgázolás is történt csütörtökön
Halálra gázolt egy személyvonat egy motorost csütörtök délután Szolnok és Tószeg között. Csütörtök este pedig Piliscsaba és Pilisvörösvár között egy gyalogost ütött el a vonat.
A Szolnok és Tószeg közötti balesetben egy sorompó nélküli kereszteződésben vesztette életét a férfi. A hatósági helyszínelés idejére a két állomás között a vágányt lezárták, ezért vonatpótló autóbuszok közlekedtek a vonalon.
A Piliscsaba és Pilisvörösvár közti balesetnél a férfi tiltott helyen próbált átkelni, amikor elütötte a vonat. A helyszínelés idejére a két állomás között a vágányt lezárták, ezen a szakaszon is vonatpótló buszok közlekedtek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 13:00, kedd | Belföld
Stratégiai jelentőségű nemzetközi megállapodásokat kötött a 4iG
4iG hosszú távra szóló, stratégiai jelentőségű nemzetközi együttműködéseket és keretmegállapodásokat kötött hétfőn Budapesten.
2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld
Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre
Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?
2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld
Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani
Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé

