Hírek
2017. Május 05. 14:07, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Nagy hajók ütköztek a Dunán Nyergesújfalu és Tát között
Két ukrán felségjelzésű vízi jármű, egy turistahajó és egy tehervontató ütközött a Duna 1730-as folyamkilométerénél pénteken - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A 1730-as folyamkilométer Nyergesújfalu és Tát között található.Azt írták, egy ember könnyebben megsérült az eddig tisztázatlan körülmények között történt balesetben, őt a hajóorvos a helyszínen ellátta. Anyagi kár keletkezett, környezetszennyezés nem történt - hangsúlyozták.
A rendőrség őrizetbe vett egy 58 éves ukrán állampolgárt, aki ellen vízi közlekedés veszélyeztetése bűntett miatt eljárást indítottak. Kezdeményezik előzetes letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni

