Hírek
2023. November 01. 06:00, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Német Kupa - Kiesett a címvédő RB Leipzig
Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, a címvédő RB Leipzig a második fordulóban búcsúzott a labdarúgó Német Kupában, mivel kedden 1-0-ra kikapott a VfL Wolfsburg otthonában.
Gulácsi végigvédte a találkozót, amelyen a sérülése után gyógyuló Orbán nem szerepelt. Az egyetlen gólt Vaclav Cerny szerezte a 14. percben. A vendég lipcseiek Yussuf Poulsen kiállítása miatt az 56. perctől emberhátrányban futballoztak.
A sérült Schäfer Andrást továbbra is nélkülöző Union Berlin sem jutott a 16 közé, mivel 1-0-ra kikapott a VfB Stuttgart otthonában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.
2025. December 06. 08:49, szombat | Sport
Női kézilabda-vb - A japánok elleni döntetlennel negyeddöntőbe jutott a magyar válogatott
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.

